Pozwól, że się przedstawimy

DSC_3283

Wszyscy wiemy, jak ważni są liderzy w pracy. Bez osoby, która wyznacza kierunek, ogarnia całość i umie poradzić sobie z kryzysem, żaden projekt nie zostanie skutecznie przeprowadzony.

Podobnie jest z rodziną, z tą różnicą, że tu liderów nikt nie rekrutuje i nie przygotowuje do tej roli, bo liderem rodzic staje się w sposób naturalny.

DSC_2945

Nie znaczy to jednak, że w tej roli nie trzeba się uwiarygodnić. Właściwie każdy dzień to wyzwanie.

DSC_4021

Na szczęście bardzo pomocne są kompetencje wyniesione z pracy zawodowej.

To jest dobry moment, żeby się przedstawić

DSC_3379

Karolina Jach

Co liczy się dla mnie najbardziej?

Pasja i marzenia. Inspiracją jest dla mnie człowiek, którego można wspierać na drodze do lepszego, pełnego satysfakcji i zaangażowania, życia.

Jak łączę pracę z moim życiem rodzinnym?

Moja profesjonalna działalność opiera się na pracy z człowiekiem, umiejętności wysłuchania, prowadzenia rozmowy i zadawania odpowiednich pytań. Doświadczenie zdobyłam w dziale HR międzynarodowej korporacji i dalej kształtuje te kompetencje rozwijając się biznesowo. Empatia czy inteligencja emocjonalna są niezbędne w mojej pracy, ale pomagają mi one również umacniać relacje z trójką moich dzieci. Wspólnie zdobywamy wiedzę, dyskutujemy, podróżujemy, rozwiązujemy problemy. Budowanie zaufania i głębokie zrozumienie moich dzieci nadają pęd moim działaniom na co dzień.

DSC_2676

Michał Jach

Co liczy się dla mnie najbardziej?

Autentyczność i szczere relacje. Zaufanie i szacunek, które może łączyć rodzica z dzieckiem czy partnerów biznesowych, to dla mnie ważny aspekt codzienności.

Jak łączę pracę z moim życiem rodzinnym?

Nawiązywanie relacji z klientami i budowanie rynków to moja rola w międzynarodowych korporacjach oraz biznesie od ponad 20 lat. Komunikatywność, zaangażowanie i determinacja to niezbędne cechy osoby, która pełni moją funkcję. Udział w budowaniu rynku przynosi dużo satysfakcji, tak samo jak udział w rozwoju młodego człowieka. Dzieci wyczują fałsz, tak więc cenię sobie spójność słów z czynem, z drugiej strony wiem, że potrafią docenić odwagę i pozytywną energię. Wszystkie te wartości są dla mnie niezwykle ważne - czy rodzinnie gotujemy obiad, czy przygotowuje się na biznesowe spotkanie.

DSC_2082

Zofia Jach

Co liczy się dla mnie najbardziej?

Piękno, wrażliwość i kreatywność. Uwielbiam tworzyć, kocham plastykę, ale również sporty pełne gracji. Gimnastyka artystyczna, akrobatyka, jazda na łyżwach figurowych i rolkach to moje największe pasje. Chętnie też pomagam przy słodkich wypiekach!

DSC_3677

Franciszek Jach

Co liczy się dla mnie najbardziej?

Chcę być odważny, samodzielny, iść do przodu i zdobywać świat. Idealna kombinacja to czas na książkę, grę w piłkę, lego, wspólne gotowanie z rodzicami i szachy z bratem.

DSC_3266

Antoni Jach

Co liczy się dla mnie najbardziej?

Ciekawość świata, możliwość zdobywania wiedzy, nauki języków i nowych umiejętności. To co jest dla mnie niezwykłe i fascynujące to umysł. Matematyka, analityczne myślenie, logika, szachy to moje pasje i kierunki, w których chciałbym się rozwijać. Poza tym uwielbiam rower, deskorolkę, lego i podróże!

Używamy plików cookies w celach analitycznych, marketingowych i społecznościowych. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Szczegóły: polityka prywatności.